Wlepka 1  
 


Wlepka 1
NEWSLETTER

Aby otrzymywć od nas informacje dotyczące Polmosu Białystok i jego wyrobów, wpisz swój email w pole ponizej.

Wlepka 1
ANKIETA

Który z poniższych produktów Polmosu Białystok smakuje
Ci najbardziej?
Absolwent
Żubrówka
Imbirowa
Palace Vodka
Mixty
Batory
Lider
Winiak
Pałacowy 
Ustawa o wychowaniu w trzeĹşwości

Treść Obwieszczenia Ministra Zdrowia z dnia 22 lipca 2002 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o wychowaniu w trzeĹşwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi - dokument w formacie PDF [ 3MB ].


Geneza powstania wódki

Powszechnie wiadomo, że pierwszymi wytwórcami wódki byli mieszkańcy północnej Europy. "Wynalazek" powstał prawdopodobnie z powodu zamarzania wina, a może dzięki jego niedostatecznej ilości spowodowanej zimnym klimatem. Spór o pierwszeństwo w wytwarzaniu wódki toczy się między Polakami, Rosjanami i Szwedami, gdyż to oni odegrali wiodącą rolę w produkcji wódki.
Polscy historycy twierdzą, że wódka po raz pierwszy została wyprodukowana w 1405 r. w Polsce. Od VIII w. destylowano tutaj z wina mocny alkohol używany do celów leczniczych. Od XV w. - "gorzałkę" i palone wino zaczęto produkowć na szeroką skalę jako używki.Vivese Senso Duo

http://www.e-odchudzanie.com.pl/fi/vivese-senso-duo-arvostelut.html

Wypadanie włosów – problem rozwiązany!
Trawa żubrowa

Trawa żubrowa, tzw. turówka wonna (Hierohloe odorata) poza wyjątkowym aromatem zawiera kumarynę stosowaną w lecznictwie oraz do produkcji wyrobów tytoniowych i napojów, jest też składnikiem wódki Żubrówki.

Garcinia Cambogia

Imbir - smak orientu

Imbir - jeden ze składników Wódki Imbirowej Indyjskiej w medycynie azjatyckiej (znany od ponad 3000 lat) uchodzi za "gorący", powodujący ogień w ciele. Pobudza więc tym samym organy płciowe. Prawie wszędzie, gdzie rośnie imbir, używa się go jako afrodyzjaka. Działa także na trawienie, krążenie krwi i ogólnie stymulująco. Łagodzi bóle żołądkowe, wzmaga apetyt obniża ciśnienie i poziomu cholesterolu we krwi.